Kontakt oss

Besøksadresse: Industriveien 29, 2020 Skedsmokorset
Postadresse: Pb 209, 2021 Skedsmokorset

Telefon: +47 63 87 26 00
Fakturaadresse: faktura@art-as.no
​Henvendelser vedrørende pris/ordre: kundeservice@art-as.no
Navn
Epost
Telefon
Hva gjelder henvendelsen:

Vi lagrer informasjon om deg slik at vi kan kontakte deg og sende deg relevant innhold per epost. Du kan når som helst trekke tilbake samtykket. Les mer om vår personvernpolicy her.

Salg/Marked/Kampanjeservice

Arne Bruun
Daglig leder/Salg

Direkte: +47 63 87 26 00
​Mobil: +47 404 18 391​
arne@art-as.no
Mayken Finholt
Avdelingsleder Marked/HR/Kampanjeservice

Direkte: +47 63 87 26 00
Mobil: +47 994 62 931
mayken@art-as.no
Sindre Standal
Salg

Direkte: +47 63 87 26 00
Mobil: +47 928 83 344
sindre@art-as.no

Kundeservice

Nancy Feiring Torre
Avdelingsleder Kundeservice/HMS

Direkte: +47 63 87 26 00
​Mobil: +47 418 07 926
kundeservice@art-as.no
nancy@art-as.no
Elisabeth Haugaløkken
Kundeservice

Direkte: +47 63 87 26 00
Mobil: +47 911 28 239
kundeservice@art-as.no
​elisabeth@art-as.no 

Kundeservice

Marianne Graw Andersen
Kundeservice

Direkte: +47 63 87 26 00
​Mobil: +47 982 29 622
kundeservice@art-as.no
marianne@art-as.no
Stine M. Olaussen
Kundeservice/E-handel

Direkte: +47 63 87 26 00
Mobil: +47 918 59 664
kundeservice@art-as.no
stine@art-as.no
Dette er noen av selskapene vi jobber med
Vår nettside bruker informasjonskapsler. www.art-as.no bruker informasjonskapsler primært til trafikkmåling og innholdsoptimalisering. Fortsett å bruke siden som vanlig hvis du godtar dette. Les mer om vår bruk av informasjonskapsler her