Kontakt oss

Besøksadresse: Industriveien 29, 2020 Skedsmokorset
Postadresse: Pb 209, 2021 Skedsmokorset

Telefon: +47 63 87 26 00
Fakturaadresse: faktura@art-as.no
​Henvendelser vedrørende pris/ordre: kundeservice@art-as.no
Navn
Epost
Telefon
Hva gjelder henvendelsen:

Vi lagrer informasjon om deg slik at vi kan kontakte deg og sende deg relevant innhold per epost. Du kan når som helst trekke tilbake samtykket. Les mer om vår personvernpolicy her.

Salg/Marked/Kampanjeservice

arne
Arne Bruun
Daglig leder/Salg

Direkte: +47 63 87 26 00
​Mobil: +47 404 18 391​
arne@art-as.no
mayken
Mayken Finholt
Avdelingsleder Marked/HR/Kampanjeservice

Direkte: +47 63 87 26 00
Mobil: +47 994 62 931
mayken@art-as.no
Sindre2
Sindre Standal
Salg

Direkte: +47 63 87 26 00
Mobil: +47 928 83 344
sindre@art-as.no

Kundeservice

nancy
Nancy Feiring Torre
Avdelingsleder Kundeservice/HMS

Direkte: +47 63 87 26 00
​Mobil: +47 418 07 926
kundeservice@art-as.no
nancy@art-as.no
elisabeth2
Elisabeth Haugaløkken
Kundeservice

Direkte: +47 63 87 26 00
Mobil: +47 911 28 239
kundeservice@art-as.no
​elisabeth@art-as.no 

Kundeservice

Marianne
Marianne Graw Andersen
Kundeservice

Direkte: +47 63 87 26 00
​Mobil: +47 982 29 622
kundeservice@art-as.no
marianne@art-as.no
Stine3
Stine M. Olaussen
Kundeservice/E-handel

Direkte: +47 63 87 26 00
Mobil: +47 918 59 664
kundeservice@art-as.no
stine@art-as.no
Dette er noen av selskapene vi jobber med
egmont
merkur
Webergrilllogo-ferdig
evry
NHO
helhjemlogo2
boots
circleklogo2
SH_Huseiernelogo
fagpressenlogo
groeset
imagon